پاسپورت هوادار

برای تماشای مسابقات جام جهانی فوتبال 2018 روسیه همراه داشتن “پاسپورت هوادار” اجباری است.

پاسپورت طرفدار- مدرکی است که برای تمام تماشاگران بازیهای جام جهانی 2018 روسیه طراحی شده است. برای ورد به استادیوم، داشتن “پاسپورت طرفدار” اجباری است.

داشتن “پاسپورت طرفدار” برای همه تماشاگران اجباری می باشد. برای حضور و تماشای بازیهای جام جهانی 2018 شما بعد از گرفتن بلیت، باید در سایت ثبت نام کرده و “پاسپورت طرفدار” را دریافت نمایید.

“پاسپورت هوادار” بعد از ثبت نام توسط نمایندگی مجاز فیفا و همچنین در کشور روسیه در مکانهایی که برای این منظور در سطح شهرها در نظر گرفته شده، ارائه می گردد و یا اینکه به آدرس پستی ارسال می گردد .

در تکمیل فرم “پاسپورت هوادار” باید خیلی دقت داشته باشید که مشخصات صحیح وارد شده باشد.

مدارک لازم جهت درخواست “پاسپورت هوادار”:

شماره بلیت (در صورتی که بلیت خریداری  شده) یا شماره درخواست بلیت.

مشخصات عکس:

عکس باید خیلی قدیمی نباشد (حداکثر شش ماه قبل از زمان ثبت نام)؛ عکس به صورت رنگی؛ صورت کامل مشخص؛ بدون کلاه. برای خانمهای مسلمان عکس با حجاب بلامانع است به شرط اینکه گردی صورت کاملا مشخص بوده و ترجیحا با عکس گذرنامه مشابهت داشته باشد.

تصویر باید تمام رخ، چشمها کاملا باز، دهن بسته، و حالت صورت عالی (نه خیلی خوشحال و نه عصبانی ))، سر به سمت چپ یا راست خم نباشد، صورت و چشمها کاملا واضح (عکسی که در آن چشم ها بر اثر فلش دوربین قرمز شده باشد، پذیرفته شده نیست)، پیش زمینه سفید یکدست.

تصویر در پیش زمینه قابل پذیرش نیست و عکس باید بدون هیچ گونه لکه یا مهر باشد. عکس بدون دستکاری (فوتوشاپ) و افکت های نوری.

نمونه عکس

مشخصات شخصی: نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره پاسپورت، محل صدور، تاریخ صدور.

آدرس دقیق پستی: پاسپورت هوادار به آدرس شخص ارسال خواهد شد. به همین منظور باید آدرس دقیق پستی و کد پستی قید گردد.

پاسپورت هواداران برای تمام افراد اعم از بزرگسال و کودک اجباری است. برای افراد زیر 14 سال پاسپورت هوادار توسط والدین یا قیم قانونی تکمیل می گردد.

مزایای پاسپورت هوادار:

  • راحتی و امنیت در استادیوم
  • سفر به روسیه بدون ویزا: تماشاگران خارجی که به عنوان تماشاگر مسابقات جام جهانی به روسیه سفر می کنند در صورت داشتن “پاسپورت طرفدار” می توانند به مدت 10 روز مانده به شروع مسابقات تا 10 روز بعد از پایان مسابقات جام جهانی 2018 روسیه به دفعات از مرز روسیه وارد یا خارج شوند (بدون نیاز به داشتن ویزا)
  • حمل و نقل شهری و بین شهری رایگان – دارندگان “پاسپورت طرفدار” می توانند به صورت رایگان از وسایل حمل نقل درون شهری و بین شهری، بین شهرهای که مسابقات در آن برگزار می شود استفاده نمایند.
  • استفاده رایگان از تورهای گردشگری که در شهرهای مختلف روسیه برای تماشاگران مسابقات در نظر گرفته شده است.

جهت پیش ثبت نام بلیت می توانید به وبسایت روس لگالایف مراجعه نمایید

http://ruslegalife.net/world-cup-russia