سفر به روسیه و دیدن بازیهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با کمترین هزینه. قسمت دوم

سفر به روسیه و دیدن بازیهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با کمترین هزینه. قسمت دوم

برای آن دسته از فوتبال دوستانی که علاقه مند به دیدن مسابقه تیم ملی ایران و اسپانیا می باشند. مسابقه تیم ملی ایران و اسپانیا در روز ۳۰ خرداد ماه ۹۷ در شهر کازان برگزار می شود.

کازان یا قازان یا غازان پایتخت جمهوری تاتارستان در فدراسیون روسیه است که بر اساس سرشماری 2010 با بیش از یک میلیون نفر جمعیت، هشتمین شهر پرجمعیت و یکی از مهم ترین شهرهای روسیه می باشد.

شهر کازان محل تلاقی رودخانه ولگا و کازانکا، در بخش اروپایی روسیه واقع است. کرملین کازان از میراث جهانی یونسکو است. در سال 2009 لقب رسمی پایتخت سوم فدراسیون روسیه و پایتخت ورزشی روسیه برای این شهر در نظر گرفته شد.

چمدان خود را برای یک سفر چهار روزه می بندیم. (شاید جالب باشد بدانید که کلمه چمدان از زبان فارسی وارد زبان روسی شده است و مردم روسیه نیز به‌ آن چمدان می گویند).

برنامه پرواز خود را به گونه ای تنظیم می کنیم که روز ۲۸ خرداد به شهر مسکو برسیم. شهرمسکو پایتخت روسیه و بزرگترین شهری است که در قاره اروپا قرار دارد.

برای آشنایی با مکانهای دیدنی شهر مسکو می توانید از این صفحه دیدن نمایید

مسکو

بعد از یک روز اقامت در شهر مسکو با استفاده از قطار رایگان جام جهانی٫ شهر مسکو را به مقصد کازان ترک می کنیم.

قطار ساعت ۲۳:۰۸ دقیقه روز ۲۹ خرداد به وقت مسکو از ایستگاه مسافرتی مسکو-کازان حرکت و ساعت ۱۰:۴۵ دقیقه روز ۳۰ خرداد به شهر کازان می رسد.

بعد از چند ساعت استراحت به ورزشگاه کازان آرنا٫ محل مسابقه تیم ملی کشورمان و اسپانیا می رویم.

قطار رایگان جام جهانی ساعت ۱۸:۱۱ دقیقه روز ۳۱ خرداد از شهر کازان به سمت مسکو حرکت خواهد کرد. بعد از اقامتی یک روزه در این شهر با میدان سرخ خداحافظی کرده و به میهن عزیزمان بر می گردیم).

لازم به ذکر است که کشور روسیه برای برگزاری بهتر مسابقات جام جهانی فوتبال در این کشور تعداد ۵۰۰ قطار رایگان در نظر گرفته است که طرفداران فوتبال را بین شهر های مختلف جا به جا خواهند نمود. برای ثبت نام و تهیه بلیت قطار لازم است که شما بلیت مسابقات را خریداری و پاسپورت هوادار داشته باشید. شرکت روس لگالایف برای آن دسته از عزیزانی که از طریق این شرکت اقدام به خرید بلیت مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ از فیفا را نموده اند٫ (بعد از تایید بلیت توسط فیفا) اقدام به ثبت نام و صدور پاسپورت هوادار و ثبت نام و تهیه بلیت قطار می نماید. البته همانطور که در بالا اشاره شد تعداد و ظرفیت قطارها محدود بود و طبیعتا اولویت با کسانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت نام نمایند.

📩 ایمیل

info@ruslegalife.com

📞شماره تماس روسیه

+79052703040

📞شماره تماس دفتر تهران

02122654650

09120715041