سفر به روسیه و دیدن بازیهای جام جهانی ۲۰۱۸ با کمترین هزینه

سفر به روسیه و دیدن بازیهای جام جهانی ۲۰۱۸

جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه که از ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ آغاز و یک ماه ادامه خواهد داشت در ۱۱ شهر مختلف روسیه برگزار می شود.

تیم ملی کشورمان در مرحله گروهی با تیمهای مراکش٫ اسپانیا و پرتغال هم بازی است. بازی تیم ملی ایران و مراکش در شهر سنت پترزبورگ ٫ بازی تیم ایران و اسپانیا در شهر کازان و بازی مقابل پرتغال در شهر سارانسک برگزار خواهد شد.

شاید یکی از سوالات و دغدغه های اصلی فوتبال دوستانی که می خواهند برای حمایت تیم ملی کشورمان به روسیه سفر کنند این است که: کدام مسابقه یا مسابقات را انتخاب کنیم که هم به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه باشد و هم حداکثر استفاده را برده باشیم.

ما هر روز یک بسته پیشنهادی را به شما معرفی می کنیم تا در نهایت با توجه به علاقه و میزان هزینه ای که برای این سفر در نظر گرفته اید٫ بهترین گذینه را انتخاب کنید.

برای کسانی که می خواهند ارزانترین سفر را داشته باشند ما دیدن بازی تیم ملی ایران و مراکش را پیشنهاد می دهیم.

برای یک سفر چهار روزه چمدان را می بندیم. به یکی از زیباترین شهرهای دنیا سفر می کنیم. شهر سنت پترزبورگ  به عنوان اولین و معروف ترین مقصد گردشگری روسیه این امکان را به ما می دهد که علاوه بر دیدن بازی تیم ملی کشورمان در یکی از مدرن ترین و مجهز ترین ورزشگاه های دنیا٫ در کنار تجربه حضور در جام جهانی٫ از مکانهایی مانند موزه آرمیتاژ (دومین موزه بزرگ دنیا) ٫ کلیسای عظیم اسحاق و باغ افسانه ای پترگف (پترهف) هم دیدن نماییم. قدم زدن و گشت شبانه در خیابان مهیج و زنده نوسکی در ایام شبهای سفید هم خالی از لطف نخواهد بود.

 برای آشنایی بیشتر با  شهر سنت پترزبورگ می توانید از این صحفه دیدن نمایید

سن پترزبورگ